פרופ' שי הראל |
המנהל האקדמי

דבר המנהל האקדמי

בבואנו לבנות את תכנית +EMBA שמנו לנו למטרה לבנות תכנית שהיא מהטובות בעולם בתחומה. לפיכך, לא רצינו ליצור עוד תכנית Executive MBA גנרית, אלא תכנית שתתמקד בהקניית ידע עדכני ופרקטי ברמה האקדמית הגבוהה ביותר.


לאחר תהליך חשיבה ארוך אשר כלל אנשי תעשיה ואקדמיה מובילים וכן בוגרים של התכנית שלנו לדורותיה – הגענו למסקנה שמנהלים רבים מעוניינים לשלב למידה אקדמית אשר תפתח אותם ברמה האישית יחד עם התמקצעות בניהול השקעות וסטארט-אפים ובחדירה לשווקי מזרח אסיה- תחומים הנמצאים במינוף אדיר!


לפיכך, הקמנו תכנית Executive MBA אופטימלית אשר מחד תקנה לסטודנטים את תחומי הליבה המרכזיים במנהל עסקים ומאידך תאפשר להם לקבל כלים ממוקדים בתחומים צומחים.


תכנית +EMBA תיתן לכם את הכלים האנליטיים לנהל עסקים בראיה רחבה ותאפשר לכם להתמחות בתחום של השקעות וניהול סטארט אפים (StartUp 360°).


לתכנית +EMBA מספר יתרונות בולטים.

התכנית מקנה כלים המאפשרים התמודדות עם אתגרים ניהוליים "מחר בבוקר" אבל גם עוד 10 שנים – במילים אחרות אנחנו לא ניתן לכם ספר מתכונים אלא נלמד אתכם לבשל....


בנוסף, התכנית תחשוף אתכם לחזית הידע האקדמי בתחומים הנלמדים ובאותה נשימה תיתן לכם את היכולת לתרגם ידע זה לכלי ניהול פרקטיים.


לבסוף, השילוב של רקע ניהולי רחב והתמחות ספציפית יעזור לכם, כבוגרי התכנית, לבדל את עצמכם בשוק העבודה.


אני עומד לרשותכם בכל שאלה בנוגע לתכנית ואשמח לראות אתכם הופכים חלק מקהילת הסטודנטים האקסקלוסיבית של האוניברסיטה העברית.


ד"ר שי הראל

מנהל אקדמי