בוגרים מספרים

עדו בר-און)

עדו בר-און | Investment Associate, lool Ventures

"התכנית נתנה לי מבט רחב על תעשיית ההון סיכון בארץ, לצד כלים בסיסיים וקריטיים למנהלים בתעשייה.
היכולת לפגוש לסדנאות, הרצאות ושיחות בגובה העיניים, מומחים מקומיים ובינלאומיים בתחומי ליבה, מנכ״לים של החברות הגדולות ביותר במשק, מרצים מבתי הספר היוקרתיים ביותר בעולם - לצד חברי התכנית המגוונים והמעניינים - היתה בעיני הזדמנות ייחודית ללמידה, חשיבה ודיוק הכיוון המקצועי שבו אני שואף להתקדם.
רבים מחברי לתכנית הלימודים הגיעו מתחומי עשייה ורקע מקצועי שונים משלי - והלמידה המשותפת אפשרה לי לקבל מהם המון ערך מקצועי ואישי. התמקדות התכנית בתכנים בעלי זיקה מובהקת לתעשייה הובילה לדיונים ענייניים והפריה הדדית בין חבריה, והעניקה תחושה של עשייה לשם למידה ויצירת ערך - ולא לצרכים אקדמיים ערטליאיים.
בעזרת קשרים שיצרתי בתכנית ועל סמך האינטראקציה המקצועית שלי עם הקשרים הללו, קיבלתי מספר פניות מגופים מובילים בתעשיית ההון סיכון הישראלית, וכיום אני עובד כ- Investment Associate בקרן ההון סיכון lool ventures. במסגרת עבודתי אני מוביל תהליכי השקעה בחברות סטרט-אפ בשלבים מוקדמים, וזוכה ליישם ולעשות שימוש במספר לא מבוטל של כלים שרכשתי במהלך התואר - כמו הערכת שווי חברות, ניתוחי ענף ותחרות, בחינת צוותי יזמים, מבני שליטה ו-IP ועוד."

עדו בר-און | Investment Associate, lool Ventures
בוגר +Executive MBA בהתמחות השקעה וניהול חברות סטארטאפ


אורי וטרמן

יניב גולדשטיין
Business Development, HP

"הלימודים בתוכנית +Executive MBA באוניברסיטה העברית העניקו לי הרבה יותר מידע אקדמי.
המפגש בין התיאוריה לפרקטיקה והמפגשים מלאי ההשראה עם מובילים בכלכלה הישראלית והבינלאומית, יצרו תוכנית מעניינת ורלוונטית שתרמה לי רבות כמנהל וכאיש מקצוע.
הגעתי ללא ניסיון וידע מוקדם בעולם הסטארטאפים, התוכנית חשפה עולם חדש עבורי וזאת בזכות השילוב של קרנות הון סיכון וחברות סטארט אפ.
המפגש עם עמיתים מעולמות תוכן ומקצועות שונים העשיר את התוכנית הן ברמה הלימודית והן ברמה הבינאישית, מה שהפך את החוויה למעניינת יותר."

יניב גולדשטיין  |  Business Development, HP
בוגר +Executive MBA בהתמחות השקעה וניהול חברות סטארטאפ


יאנה וולדמן

יאנה וולדמן | מנהלת אסטרטגיה ופיתוח עסקי, חברת UDIZINE

"הגעתי לתוכנית ללא רקע אקדמי בתחום העסקי או הכלכלי לאחר הרבה שנים בתעשייה בארץ ובחו"ל בתפקידי פיתוח, שנגעו בתחומים אלה באופן עקיף. הרגשתי שכדי להתקדם ולצמוח אני צריכה לחזור לספסל הלימודים. הקורסים המקצועיים נתנו לי את הבסיס ואפשרו לי לחבר את כל הניסיון והידע האינטואיטיבי שצברתי במהלך השנים ונתנו לי בטחון לפנות למשרות בכירות. נחשפתי למרצים מעניינים מאוד וברמות הגבוהות ביותר. ההתמחות העניקה הכרות מעמיקה של תעשיית הסטרטאפים, על רבדיה השונים, ונתנה כלים מעשיים להתמצאות ופעילות מגוונת בענף המרתק הזה. אולם, הדבר החשוב והמוערך ביותר בעיניי בתוכנית זו היא רמת הסטודנטים האיכותית והגיוון הרב של תחומים, דעות והשקפות עולם אליה נחשפתי בזכותם במהלך תוכנית זו. בשלבים מתקדמים בחיים אין הרבה הזדמנויות לסוגי מפגש כאלה ואני מוקירה על כך תודה.
בסיום הלימודים הצלחתי להתקבל למשרה בכירה בתחום של פיתוח עסקי ואין לי ספק שהצלחה זו קשורה לחוויה הלימודית והאישית שעברתי במהלך התוכנית."

יאנה וולדמן | מנהלת אסטרטגיה ופיתוח עסקי, חברת UDIZINE
בוגרת +Executive MBA בהתמחות השקעה וניהול חברות סטארטאפ


אורי וטרמן

דפנה דין | מזכיר וראש מטה חברה, מבט״י

"המסלול שמציעה האוניברסיטה העברית בעיני הוא מסלול ייחודי וחדשני, שמלבד הכלים הבסיסיים הניתנים בתארי ה-MBA, הוא מאפשר התמחות ולמידה מעשית "דרך הרגליים" על עולם ההשקעות, מרמת הסטרטאפים ועד לניהול בקרנות הון הסיכון.
ברמה המקצועית, אני חשה שהמסלול חידד את תפיסת הניהול שלי והעלה את הערך המקצועי כמנהלת בתאגיד, אל מול דירקטוריון החברה וכן אל מול יועצי ועובדי החברה.
ברמה האישית, אני בהחלט ממליצה למי ששוקל לעשות תואר במנהל עסקים למנהלים לעשות את המסלול הייחודי שמציעה האוניברסיטה העברית. זהו התואר השני השני שאני עושה. הוא מרתק מבחינה תוכנית ועם רמת דרישות גבוהה. היחס האישי של הצוות בכל התקופה וההענות לבקשות הסטודנטים, בהחלט תורמים לחווית לימוד כייפית, וזאת תוך כדי עבודה במשרה מלאה. "

דפנה דין  |  מזכיר וראש מטה חברה, מבט"י
בוגרת +Executive MBA בהתמחות השקעה וניהול חברות סטארטאפ


אורי וטרמן

אורי וטרמן | משנה למנכ"ל

שיווק, אסטרטגיה

ופיתוח עסקי 012

"הלימודים היוו עבורי נקודת ציון חשובה בקריירה, שגרת היומיום בניהול בכיר לא מאפשרת לך מספיק לחשוב ולהסתכל על הדברים מגבוה.
במהלך התואר מצאתי את עצמי מתמודד עם דילמות תיאורטיות מהותיות ונחשף לעולמות תוכן רבים שהשלימו עבורי את ארגז הכלים הנדרש למנהל בכיר בתאגיד.
למדתי רבות מקורסי האסטרטגיה הרבים, היזמות והניהול הגלובאלי. אני משוכנע שכל ארגון צריך לשלוח את ההנהלה הבכירה שלו לעשות תואר ב EMBA באוניברסיטה העברית.... "

אורי וטרמן  |  משנה למנכ"ל - שיווק, אסטרטגיה ופיתוח עסקי 012


18

רחל שמואלי | מנכ"ל

אסותא אשדוד

במסגרת הלימודים בתוכנית ה EMBA באוניברסיטה העברית המידע והידע בתחומי הניהול השונים והכלים המסייעים לחשיבה ניהולית ויצירתית הוענקו בדרך מרתקת ומאתגרת, תוך שילוב בין האקדמיה לשפת המעשה, מה שאפשר יישום מהיר של החומר הנלמד.

השילוב בין התלמידים שהגיעו מדיסציפלינות שונות יצר הפריה הדדית נמשכת ומועילה, בצד חברות אמיצה הנמשכת עד היום. תחושת "הביחד" סייעה לחידוד התובנה שיש סיפוק ותועלת רבים ביכולת לסייע ולהסתייע באחרים.

השילוב בין הלימודים והמטלות הכרוכות בהם לבין חיי היומיום קיבל חיזוק וסיוע רב מהצוות המחנך והצוות המנהלי שהעניק לנו ליווי צמוד לכל אורך הדרך.

הלימודים העניקו לי חווית חיים עשירה ומעוררת געגועים."


רחל שמואלי, מנכ"לית אסותא אשדוד, חברת בת של אסותא מרכזים רפואיים


gilgeva

גיל גבע | מפקד טייסת ניסוי

במיל' התעשיה האוירית

המעבר מקריירה צבאית עשירה אל תוך עולם התוכן של ניהול בחברה מורכבת ב"אזרחות" היה בלתי אפשרי עבורי אלמלא עולם המושגים והמיומנויות שרכשתי בתוכנית.

התשתית התיאורטית שהוקנתה בלימודים הייתה לי לעזר רב מייד עם כניסתי לתפקיד, והיא משמשת אותי גם כיום.

בפרט היו מוצלחים ההקשרים האקטואליים לאירועים בולטים בכלכלה העולמית, כאשר הפרשנות האישית של המרצים ושל מנכ"לים מובילים במשק אשר איתם נפגשנו, נתנה זווית מיוחדת ועמוקה יותר מהכתיבה השגרתית בעיתונות הכלכלית.

מעל הכול היה מיוחד החיבור בין מגוון רחב של מנהלים משלל תחומי החיים, אשר פגשו זה את זה בסדנת השטח, בקבוצות הלימוד ובמצגות הגמר במצבים נדירים ואינטנסיביים של שיתוף ועבודת צוות.

עם רבים מחבריי אני בקשר חם והם יהיו הראשונים שאפנה אליהם כשאזדקק לקשר כלשהוא מול החברה שבה הם עובדים."


גיל גבע, תעשיה האוירית


damian

דמיאן יפה | מנכ"ל החברה

הגאוגראפית


זה בריא לדעת שאינך יודע כלום.

להעמיד פנים שאתה יודע זה סוג של נגע להיווכח שאתה נגוע זו התחלת הריפוי.

החכמים נוגעים בנגע וכך הם בריאים".

מתוך הספר "טאו טה צונג" שמשמעותו "מופת הדרך והמידה הטובה" - ספר פילוסופי שנכתב ע"י פילוסוף סיני טאואיסטי שנקרא לאו צה.


הגעתי לתוכנית ה Executive MBA באוניברסיטה העברית מבלי לדעת כלום ועם ציפיות מועטות, אך פתוח ועם רצון עז לקלוט וללמוד.

אתם מצדכם, הענקתם לי בצורה חכמה ומעניינת את הכלים ללמוד ולהתמודד עם אתגרי הניהול המורכבים ועם הרבה פרגון ועל כך תודתי לכם.


דמיאן יפה, מנכ"ל החברה הגאוגראפית


"הלימודים במסגרת תוכנית ה-Executive MBA באוניברסיטה העברית, היוו עבורי קפיצת מדרגה ביכולות הניהול.


בתוכנית זו קיים שילוב ייחודי ומוצלח, של תיאוריות ופרקטיקה, אקדמיה ותעשייה, מרצים וסטודנטים.


בנוסף, בחירה מושכלת של סטודנטים מייצרת למידה משותפת מדיסציפלינות ותחומי עיסוק שונים, שכה חשובים ויישומיים בלימודי מנהל עסקים המתמחים בניהול אינטגרטיבי.

מעבר לעובדה שלמדתי הרבה, גם נהנתי מאד".


אבי כהן, מנכ"ל קבוצת Erroca & Einit, בעבר סמנכ"ל חטיבה עסקית, פרטנר תקשורת


gilfishman

גיל פישמן | VP R&D C.E.S

"הלימודים בתוכנית ה-Executive MBA באוניברסיטה העברית היו עבורי הרבה יותר מרכישת ידע.

החשיפה למנהלים מתעשיות שונות, ניתוח חברות ואירועים עסקיים אמיתיים והקניית כלים ניהוליים מגוונים פתחו לי את הדלת לעסוק בתחומים חדשים שלא נראו כרלוונטיים בעבר.

למתנה הגדולה הזאת התווספו חברויות חדשות והרצאות עם מרצים מרתקים באווירה שגרמה לי להרבה חיוכים."


גיל פישמן (VP R&D C.E.S (Computerized Electricity Systems


michal.s

מיכל בר | Director,

Line manager in OSS

delivery Amdocs

"תוכנית ה-Executive MBA פתחה עבורי את האפשרות ללמוד ולשפר את מיומנות הניהול שלי מבלי שאדרש להאט את הקצב כמנהלת פרויקטים ב-High-Tech.

לצד הידע הרב, זכינו בקבוצת חברים מיוחדים ומרשימים מהסגל ומעמיתים ללימודים. קבוצה שנשארת גם אחרי שהלימודים הסתיימו."מיכל בר Customer Business Executive, Comcast OSS, Amdocs


ziv

זיו אלול |

מנכ"ל INNERACTIVE

"במסגרת לימודיי בעברית במסלול ה- Executive MBA שירתתי בצבא בדרגת רס"ן בתפקידי ליבה עם פוטנציאל קידום יחסית מובטח.

במסגרת פרוייקט הגמר בלימודים בחנתי תחום שעניין אותי: פרסום בסלולר.

ד"ר ניראון חשאי שליווה אותי בפרוייקט סייע לי לבחון את התחום בהיבטים השונים ובעיקר האסטרטגיים והוא סוים בהצלחה רבה.

חברי לספסל דירבנו אותי להשתחרר וליישם את הפרוייקט ויחד עם חבר (שותפי כיום, עופר יהודאי) הקמנו את חברת אינראקטיב שבעצם היתה המשך טבעי לפרוייקט הגמר.

היום אני משמש כמנכ"ל החברה והיא מונה מעל 50 עובדים עם משרדים בעולם ומי היה מאמין שהכל החל בלימודים.


אני מלא הערכה ללימודים, בכמה היבטים: הכלים שרכשתי, החברים שכולם עם נסיון עשיר בתעשיות השונות, הטיפול והטיפוח האישי עד היום כבוגר."


זיו אלול, מנכ"ל INNERACTIVE


igal_a

יגאל אבני | סמנכ"ל מסחר

"קבוצת אשת תיירות"

אמר מי שאמר, ש"אף לא מרכיב אחד ממכלול האפליקציות ש Apple הביאה לעולם, היה בו משום חידוש, אלא שהאינטגרציה של כולם, באופן שבו היא נעשתה, היא זו שהביאה למימוש החזון השיווקי מרחיק הלכת, של הקונצרן הייחודי הזה". על משקל דומה, אני יכול לומר, שתוכנית ה Executive MBA של האוניברסיטה העברית, יצרה מכלול אינטגרטיבי, סדור ומובנה, המביא לתוצאה שבה השלם, עולה על סך כל חלקיו.


התכנון הקפדני, יחד עם יכולת ההקשבה הנדירה של צוות התוכנית והפתיחות לשינויים, יצרו עבורי חווית למידה אפקטיבית, תכליתית, עדכנית ומעשירה.


יגאל אבני, סמנכ"ל מסחר, "קבוצת אשת תיירות"


shlomo

שלמה פארי | מנהל אגף

משאבי אנוש NDS

"הלימודים במסגרת ה-Executive MBA באוניברסיטה העברית, אפשרו לי ליהנות מחוויית לימודים ייחודית ומיוחדת, אשר שילבה נושאים תיאורטיים עם כלים ניהוליים מעשיים ופרקטים.


התוכנית גם הפגישה אותי עם סטודנטים - חברי לתוכנית, שרובם מנהלים ברמות שונות ומתחומי פעילות מגוונים, דבר אשר הביא להפריה הדדית לאורך כל תוכנית הלימודים."


שלמה פארי, סמנכ"ל משאבי אנוש Landa Digital Printing, בעבר מנהל אגף משאבי אנוש NDS